MODELE ROWERÓW O FIRMIE DLACZEGO SKŁADAK SKLEP ON-LINE RELACJE PRASOWE AKTUALNOśCI KONTAKT
Kontakt:

GRZEŚKOWIAK S.C.
ul. Płowiecka 46
04-501 Warszawa
tel.: 22 613 39 57

Aktualności

  SIERPIEŃ 2018

Sezon rowerowy w pełni a u nas cala gama składaków DAHON w atrakcyjnych, letnich cenach. Hitem sprzedaży jest model Vitesse D8 wyposażony przez nas w rewelacyjne opony bezpowietrzne i oświetlenie indukcyjne. Cena specjalna 3200 zl.

Wprowadzamy do sprzedaży rewelacyjne opony! Koniec z ciągłą obawą, że z rowerowej wycieczki trzeba będzie wracać piechotą z powodu "złapania kapcia". Raz założone opony bezpowietrzne wystarczą na wiele lat bezproblemowej jazdy. To świetne rozwiązanie dla składaków DAHON, bo usuwa jedyny problem jaki może mieć jego uzytkownik tj. dopompowywanie i wymiana dętek. Obok zakupu Dahona, będą to jedne z najlepiej wydanych w życiu pieniędzy. Na początek mamy opony do kół 20 calowych w cenie 250 zł za sztukę wraz z wymianą. 

Najnowszy model składaka DAHON Curl i7, jest już do obejrzenia i kupienia w naszym sklepie na Płowieckiej 46 i w sklepie internetowym.

Zapraszamy do polubienia naszego konta na Facebooku www.facebook.com/DahonRowerySkladane

 UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE  SALON PRZY PŁOWIECKIEJ 46 JEST OTWARTY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10.00 - 18.00 A W SOBOTY 10.00 - 15.00. 

DOKŁADNIEJSZYCH INFORMACJI UDZIELAMY TELEFONICZNIE I POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ. ZAPRASZAMY. TEL 22 613 39 57 lub e-mail: biuro@dahon.pl

UWAGA! Obecnie rowerów Dahon nie sprzedajemy do innych sklepów. Zapewniamy oryginalność i obsługę gwarancyjną  tylko kupionym detalicznie w naszym sklepie stacjonarnym i internetowych: www.sklep.dahon.pl i www.sklep.foldbike.pl.

    Sklep

 


 

 

***
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu prawa. Zawarte na niej dane i wyposażenie mają charakter informacyjny.