header

zapraszamy
do sklepu

on-line

Kontakt:

GRZEŚKOWIAK S.C.
ul. Płowiecka 46
04-501 Warszawa
tel.: 22 613 39 57

O firmie

Amerykański DAHON to najbardziej znany na świecie producent rowerów składanych. Jedyny, który od 35 lat produkuje wyłącznie składaki. Ma największe doświadczenie i najwięcej zastosowanych patentów.
Jest liderem rynku światowego zarówno pod względem ilości, nowych technologii jak i jakości produktu.
W programie ma ponad 30 modeli. Od porłcznych dojazdówek na 16 calowych kołach do pełnowymiarowych MTB. Łączy je wspólna cecha - możliwość szybkiego złożenia do wymiaru niewielkiego bagażu.
Luksusowe składaki marki DAHON cieszą się prestiżem kultowej marki na wszystkich kontynentach.
Na rynek europejski, także dla polskich klientów, są produkowane wersje specjalne w nowej fabryce w Bułgarii. Spółka GRZEŚKOWIAK S.C. Mariusz i Paweł Grześkowiak powstała w 1993 roku jako subdealer samochodów Fiat i Alfa Romeo z salonem w Warszawie przy ul. Płowieckiej 22a. W roku 2001 zmieniła branżę zostając pierwszym polskim dystrybutorem rowerów amerykańskiej marki DAHON, światowego lidera produkcji składaków. Intensywnymi działaniami handlowymi i marketingowymi Spółka doprowadziła do sukcesu najbardziej składanych rowerów świata, sprawiając, że słynne w świecie Dahony są znanymi i pożądanymi składakami także w Polsce. W dowód uznania w 2007 roku z rąk Prezesa DAHON Inc. odebrała nagrodę WORLD BEST PR. W 2014 roku Grześkowiak s.c. otworzyła Polskie Centrum Rowerów Składanych FOLDBIKE zajmujące się promocją i sprzedażą rowerów składanych najlepszych światowych marek. Nadal jest głównym dealerem rowerów DAHON w Polsce ciesząc się wieloma tysiącami sprzedanych składaków i uznaniem klientów. Można powiedzieć, że prawie wszystkie Dahony jeżdżące w kraju zostały kupione w tej firmie. W salonie przy Płowieckiej 46 w Warszawie dostępnych jest ponad 30 modeli składaków. Każdy można obejrzeć, wypróbować na ścieżce rowerowej i przy kawie przedyskutować
z fachowcami wybór. Klienci, którzy nie mogą przyjechać po składaka do salonu w Warszawie,
mają możliwoś zapoznania się z ofertą na stronach internetowych i zakupu w sklepie online.
Firma oferuje też specjalistyczne akcesoria, części zamienne oraz obsługę serwisów i gwarancyjnych.